Dámske batohy

Mini batôžky aj priestranné vaky využijete kedykoľvek budete potrebovať úložný priestor a zároveň módny doplnok. Dámske batohy predstavujú funkčný trend, ktorý sa dostal na móla svetových značiek vďaka všestrannej praktickosti. Navyše je spôsob nosenia váhy na ramenách oveľa zdravší a pri cestovaní tiež bezpečnejší. Kožený materiál, luxusné detaily v zlatých a strieborných farbách, potlače či prešívanie pritom môžete hravo zladiť s celým dámskym šatníkom aj ďalšími dámskymi doplnkami.

Dámske značkové batohy sa hodia pre každý štýl

Dámske značkové batohy sú okrem iného obľúbené aj vďaka tomu, že sa dajú skvele kombinovať s akýmkoľvek outfitom. Zatiaľ, čo na cesty vyrazte v teplákovej súprave as väčším batohom, do mesta odporúčame menší dámsky kožený batoh hodiaci sa k džínsom, šatám aj sukni. Dámsky značkový plecniak dodá šmrnc elegantnému, športovému aj outfitu v mestskom štýle. Záleží iba na vás, ako ho budete štylizovať.

Dámsky batoh do mesta aj do prírody

Bez dámskeho batohu sa podobne, ako bez kabelky nezaobíde žiadna žena. Za ten vôbec najobľúbenejší kúsok je považovaný už spomínaný kožený batoh, a to hlavne pre svoju kvalitu a design. Z hľadiska farieb a odtieňov ženy uprednostňujú béžový batoh, tmavomodrý batoh a hnedý batoh. Najväčšou klasikou však stále zostáva čierny dámsky batoh. Ďalšou dominantou je dámsky dizajnový batoh z dielne svetových módnych značiek, ako je Plein Sport, John Richmond alebo Gaudi.