Valentino

valentino

Presiahnite čas a priestor v nadčasovom kabáte. Práve to sa stane, keď sa rozhodnete pre bohaté kolekcie značky Valentino. Prináša nostalgické stvárnenie odevov v klasickom štýle, no zároveň je ukážkou trendov, inšpirujúcich celý módny priemysel. Je to viac ako obyčajná odevnícka výroba - je to umenie všité do každého kúska, ktorý kedy pod týmto menom vznikol.

Spojenie módnych gigantov

Valentino Garavani, otec tejto estetickej známky, zasvätil móde celý svoj život. Aby sa inšpiroval pre svoje životné plány, rozhodol sa stať sa učňom v Paríži, jednej z dominantných kolísok módy. Úporná práca pre iné značky ho priviedla do svojho rodného Talianska, kde sa v roku 1960 začala písať história Valentino. Už 2 roky nato značka zožala medzinárodný úspech, a ten odvtedy rapídne rastie.

Krása v jednoduchosti

Oblečenie je ukážkou remeselnej precíznosti a citu pre aj ten najmenší detail. Napriek tomu sú všetky kolekcie charakteristické jednoduchým dizajnom, ktorý vždy splní svoj účel. Nenáročné línie dopĺňa minimalistické logo a všetky kúsky hrajú kontrastnými farbami. Elegantný dizajn zakladá svoje kvality na starostlivom výbere materiálov a na inšpirácii francúzskej a talianskej estetickej tradície.

Až ku hviezdam

Kolekcie Valentino sú vyhlásené po celom svete a ich prestíž láka každého, kto módu naozaj dokáže precítiť. Je to záležitosť tých najsilnejších emócií, o čom sa presvedčili aj rôzne celebrity. Svadobné šaty tejto značky totiž sprevádzali k oltáru nevesty ako Elizabeth Taylor, Anne Hathaway, Jennifer Lopez, Courteney Cox, Sophie Hunter alebo švédsku princeznú Madeleine.

Je to na vás

Hľadáte formálny outfit? Šaty od Valentino sú prvou voľbou, ktorú by ste mali zvažovať. Dopasujete k nim hravo aj obuv ako luxusné lodičky a zažiarite aj so štýlovými kabelkami. Oslnte aj vôňou vďaka pestrým edíciam voňaviek a svoju vizáž osviežite aj šperkami či slnečnými okuliarmi. Na neformálne príležitosti máte sortiment nekonečný, či už zvolíte sukňu alebo pohodlnejší variant v podobe topánok nohavíc.

Neopomínajú sa ani páni. Voňavky potešia aj ich, ako aj pestrá škála tričiek, prípadne elegantnejších polokošieľ. Na formálne príležitosti tu sú exkluzívne prevedenia kabátov a široká škála doplnkov, ako napríklad lukratívne opasky, ale aj náhrdelníky a náramky. Je na vás, čo si zvolíte, no nech si vyberiete čokoľvek, s Valentino zaručene zažiarite.

POZRIEŤ PRODUKTY ZNAČKY VALENTINO

10 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom