Calvin Klein Jeans

calvin-klein-jeans-logo-10k

Calvin Klein je jednou z popredných svetových značiek módneho priemyslu, ktorá spája zámer a cieľ povýšiť predmety každodennej potreby na celosvetový ikonický status. Značka s minimalistickou a zmyselnou estetikou bola založená v New Yorku v roku 1968 a poskytuje produkty ponúkajúce neobmedzené možnosti sebavyjadrenia. Všetky značky spoločnosti – CK Calvin Klein, Calvin Klein Jeans, Calvin Klein Underwear a Calvin Klein Performance, majú svoju osobitnú identitu a postavenie na trhu.

Nestarnúce Calvin Klein Jeans

Dospievajúca modelka Brooke Shields, ktorá sa v kontroverznej reklamnej kampani v roku 1980 obliekla do džínsov od Calvin Klein Jeans, spôsobila ošiaľ, ktorý viedol k predaju 2 miliónov párov mesačne. Vo svete módy a ponuky džínsoviny spôsobila značka prevrat. V džínsovine je nekonečná príťažlivosť a ponúka neobmedzene veľa spôsobov ako ju je možné nosiť. Zakladateľ si to uvedomoval a ponúkol množstvo džínsov s ikonickými strihmi ako sú mom jeans, boyfriend jeans, skiny jeans a ďalšie. Calvin Klein Jeans na každú príležitosť, upútajú a je možné ich kombinovať s obuvou na akúkoľvek udalosť. Produkcia džínsov pokračuje od 80. rokov s myšlienkou poskytovania spoľahlivého dizajnu s vysoko kvalitným prevedením a vynechaním nadbytočných prvkov. Snaha pozostáva v jedinečných a účelových kúskoch, ktoré sa neustále dobre nosia a zachovávajú si svoju aktuálnosť, sezónu po sezóne.

Koniec dizajnérskej móde

Calvin Klein patril mnohé roky pod hlavné body programu newyorského týždňa módy, ktorý definoval a formoval šatníky, ako aj určoval trendy. Luxusné kolekcie predvádzané počas oficiálnych týždňov módy predstavovali oblečenie značky, ktoré bolo najčastejšie videné na fotografiách celebrít v prestížnych magazínoch. V dohľadnej budúcnosti značka končí s tvorbou luxusných kolekcií na prehliadkové móla a začína sa sústrediť na masovejšiu produkciu s upriamením pozornosti na džínsy, spodnú bielizeň a štýlové topánky – najprofitovejšie produkty značky.

Najnovšia globálna reklamná kampaň

Nový vývoj celosvetovo uznávanej značky Calvin Klein Jeans predstavujú kampane orientujúce sa na základné štýly značky, dostupné v obchodoch. Nové kampane tvoria svetové hviezdy ako A$AP Rocky, Solange, Kaia a Presley Gerber, ktorí predstavujú premostenie štýlu, hudby a kultúry rôznych generácií. Značka sa zamerala na podporu vplyvných osôb, ktoré reprezentujú súčasnú kultúru. 

Cesta k udržateľnosti

Súčasná značka džínsov napreduje aj v oblasti cirkulácie materiálov a v roku 2022 predstavila novú upcyklovanú limitovanú kapsulovú edíciu. Nová kolekcia sa špecializuje na redizajn a využitie starého materiálu. Špeciálna kolekcia bola vyrobená z prebytočnej džínsoviny a prepracovaná technikou patchwork, ktorá vytvorila unikátne kúsky, kde žiadne dva kusy nevyzerali rovnako. Medzi ponukou neboli zahrnuté iba nohavice ale aj bundy, mikiny, tenisky tričká.

POZRIEŤ PRODUKTY ZNAČKY CALVIN KLEIN JEANS

6 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom