JIMMY CHOO

jimmy choo logo luxusnydarcek.sk

Je prestížna, je elegantná, je nadčasová a môže byť aj vaša. To a mnoho iného dostanete, keď okúsite kvality Jimmy Choo, módneho domu založeného v Anglicku, no hovoriaceho jazykmi módy celého sveta. Vznikol s veľkými ambíciami, ktoré ho dostali na piedestál módnych ikon a oprávnene si získal svoje pozitívne renomé. Je totiž výsledkom starostlivej práce, neochvejného zanietenia a hlbokého citu pre estetiku.

Rodinná tradícia

To platí pre túto značku doslova, pretože jej zakladateľ, Jimmy Choo, pracoval v počiatkoch 90-tych rokov ako obuvník v Londýne. Počas svojej kariéry pracoval aj pre prestížnych klientov, medzi ktorými bola aj princezná Diana. V rodine láska k móde kvitla, a tak v roku 1996 uzrela svetlo sveta značka Jimmy Choo. V biznise ho podporila aj jeho neter, Sandra Choi, ktorá dizajn vyštudovala a skúsenosti nabrala ako zanietený učeň. Hneď v roku založenia spoločnosti jej strýka nastúpila na miesto kreatívnej riaditeľky, ktoré zastáva dodnes.

Globálny luxus

Značka vznikla s jasným účelom - stať sa definíciou svetového luxusu. To sa jej podarilo vďaka kombinácii viacerých faktorov. V prvom rade to je remeselné spracovanie, založené na talianskej precíznej tradícii výroby. Ďalej je to dôraz na zmyselnosť oblečenia a doplnkov a snaha o zvýraznenie krás tela. Brand kráča ruka v ruke s dobou a dáva ľuďom to, čo práve chcú a potrebujú. Kdekoľvek ste, uvidíte, že Jimmy Choo vďaka svojim kolekciám urobí nevšedným každý moment vášho života.

Srdcovka celebrít

Ešte predtým, ako samotný módny dom vznikol, jeho zakladateľ sa často pohyboval v kruhoch svetovej smotánky. Tieto vzťahy sa s jeho vlastným odevným biznisom ešte znásobili, a tak si značka dodnes nesie povesť tej, ktorá oblieka celebrity. Za tie dlhé roky si luxusné šaty, elegantné lodičky alebo dizajnové kabelky odeli Natalie Portman, Halle Berry, Hailey Bieber, Sandra Bullock alebo Cate Blanchett. Celebrity sa hrnú do spolupráce s týmto brandom s radosťou a pýšia sa tým, že sú tvárou značky, ktorá ich sprevádza na červených kobercoch.

Ponuka pre všetkých

Od prvej kolekcie ubehla značka dlhú cestu a vytvorila mnoho kolekcií, ktoré ohúria ako dámy, tak aj pánov. Nie sú to len šaty či obuv na špeciálne príležitosti, ale aj oblečenie na bežné nosenie, či už hľadáte tričko, alebo peknú košeľu, či niečo medzi v podobe polokošele. S teniskami si užijete každý šport, a dôjdete ďaleko aj s topánkami a štýlovými taškami cez rameno. Jimmy Choo ale dobre vie, že to nejde bez doplnkov, preto ich má hojne, a obzvlášt vychýrené sú jeho parfémy. Doprajte si eleganciu, ktorú si zaslúžite - teraz ju máte na dosah ruky.

POZRIEŤ PRODUKTY ZNAČKY JIMMY CHOO

Žiadne produkty značky JIMMY CHOO sa nenašli...