Fila

fila-logo-10k

Talianska móda je vychýrená vo svete a výnimkou nie je ani značka Fila. Klasická talianská elegancia ohromuje hlavne vo svojich športových kolekciách a ozvláštňuje tak tieto adrenalínové momenty. Pozrite sa na úspech, ktorý formoval tento brand do podoby jedného z najvychýrenejších módnych domov, aké kedy existovali. Zaujať nepochybne dokáže aj pestrosťou módnych kúskov v streetwearovom štýle.

Z histórie značky

Fila vznikla v severotalianskom meste Biella už v roku 1911 ako rodinná spoločnosť bratov Filovcov. Čo začalo výrobou oblečenia na miestnom trhu, v 70-tych rokoch prerástlo do medzinárodnej výroby športového oblečenia a obuvi. V 80-tych rokoch značka zarezonovala aj v hip-hopovej kultúre, v ktorej sa tešila veľkej obľube a dodnes je jej charakteristickým prvkom.

Kreatívna dizajnová práca v športovom prevedení sa ustálila u športovcov po celom svete. Značka v priebehu uplynulých dekád sponzorovala mnoho úspešných atlétov, medzi ktorých patria John Isner, Ekaterina Alexandrova, Sam Querrey alebo Svetlana Kuznecovová. 

Funkčnosť a elegancia v jednom

Svoje miesto si Fila vydobyla všetkými obľúbenou a nezameniteľnou talianskou eleganciou s dôrazom na to, aby boli jej odevy funkčné a praktické. Práve to sú vlastnosti, ktoré lákajú ako športovcov, tak aj každého so zmyslom pre estetiku a túžbou po pohodlnom a zároveň honosnom oblečení. Značka rastie a drží sa trendov, vďaka čomu je už viac ako 100 rokov stále moderná a nadčasová, pričom si zachováva svoj vycibrený taliansky štýl a jedinečnosť. 

Na šport a na každý deň

Všestrannosť značky a jej nekonečné možnosti sa ukazujú v bujnom a stále rastúcom sortimente, ktorý každý rok ohuruje trh trendovými novinkami. Značka myslí na každého a kolekcie tvorí špeciálne outfity aj pre deti, napríklad v podobe Kids' odevov. Takisto kolekcie tenisiek F-13 či Original Lea Classic stále vypĺňajú nejeden šatník a natrafíme na nich na každom kroku. Multifunkčnosť je druhé meno tohto brandu, a preto by ste mali dať šancu tejto značke, ktorá vás oblečie do praktického luxusu od hlavy po päty. Ak chcete ísť športovať, nájdete tu rôzne tenisky, a ak idete na oslavu, tak luxusné topánky. Kráčate do práce? Vyberte si zo širokej ponuky tričiek alebo nohavíc, na chladnejšie počasie si v tomto módnom dome nájdete aj mikiny, ba dokonca luxusné bundy.

POZRIEŤ PRODUKTY ZNAČKY FILA

2 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom