Pánske členkové topánky

Predstavujú ideálne riešenie na každodenné nosenie a výnimočné chvíle. Prinášajú maximálne pohodlie a sú vhodné nielen na zimné obdobie, ako by sa mohlo zdať. Pánske členkové topánky sa vám budú hodiť aj na jeseň a na jar. Luxusné kožené členkové topánky môžete nosiť do práce aj na voľný čas. Či už sa rozhodnete pre klasický vzhľad elegantného gentlemana, alebo dáte prednosť urbanistickému štýlu, značkové členkové topánky sú vždy stávkou na istotu! Zaujmú vás prvotriednym dizajnom, spracovaním a starostlivo vybranými materiálmi.

Hnedé verzus čierne členkové čižmy

Hoci sa čierne členkové čižmy považujú za najuniverzálnejší typ pánskej obuvi vôbec, hnedé členkové čižmy pôsobia menej strohým dojmom, vďaka čomu sa ešte ľahšie kombinujú s iným pánskym oblečením a doplnkami.

Chybu však rozhodne neurobíte ani s tmavomodrými členkovými čižmami. Podobne ako čierne a hnedé modely, aj tieto sa dajú nosiť k džínsom a elegantným nohaviciam. Hodia sa najmä k formálnym outfitom, ale odporúčame ich nosiť aj k mestskému a basic štýlu. Nájdu sa dokonca aj muži, ktorí sa nebojí nosiť pánske členkové čižmy k teplákovým súpravám alebo, naopak, k pánskemu obleku. V tomto prípade sa fantázii medze nekladú.

Najobľúbenejšie modely pánskej členkovej obuvi

Veľmi obľúbené medzi mužmi sú zimné členkové topánky, s ktorými si môžete užiť deň aj napriek nepriaznivému počasiu. Kožené členkové topánky chelsea sú podobne obľúbené ako zimné topánky. Teda elegantné pánske kožené členkové topánky vhodné na každodenné nosenie, ako aj na obchodné stretnutia alebo špeciálne udalosti.

Nesmieme zabudnúť ani na pánske workery poskytujúce originálny vzhľad a jedinečné pohodlie bez kompromisov. Štýlové pánske workery zabezpečia, že vaše nohy budú v suchu a teple kedykoľvek a kdekoľvek.

Mnohí muži sa často zamýšľajú nad tým, ako nosiť členkové čižmy. Vždy je dôležité prispôsobiť oblečenie charakteru danej členkovej obuvi. Je zrejmé, že elegantné a okázalé kožené chelsea boots sa nehodia k teplákom a mikine. Ak však budete rešpektovať štýl topánok a prispôsobíte k nemu výber pánskeho oblečenia, nemôžete nič pokaziť.