Dámske doplnky

V módnom svete záleží na maličkostiach. Štýlové doplnky sú často tým posledným detailom, ktoré chýba k ženskej dokonalosti. Dámsky opasok, peňaženka alebo listová kabelka zvýraznia váš osobitý šarm a zároveň prezradia mnohé o vašom vycibrenom vkuse. Vyberte si niektorý z praktických a štýlových doplnkov, ktoré dodajú vášmu vzhľadu tú pravú iskru a nádych elegancie.

V našom sortimente nájdete široký výber dámskych peňaženiek rôznych rozmerov a štýlov. Od malých peňaženiek na zips, ideálny pre ženy preferujúce minimalizmus, až po veľké peňaženky, do ktorých spoľahlivo uložíte všetky doklady a bankovky. Najnáročnejšie záujemkyne potom ocenia kožené dámske peňaženky, ktoré perfektne zapadnú do kabelky alebo vrecka a dodajú svojim nositeľkám zdanie výnimočnosti.

Štýlový módny doplnok do sychravého počasia

Zháňate ideálnu pokrývku hlavy? Ponúkame čiapky na každú príležitosť: od dámskych šiltoviek do horúcich letných dní až po zimné čiapky Calvin Klein, ktoré oceníte, akonáhle vonkajšie teploty poklesnú k nule. Čiapky vás ochránia pred nepriazňou počasia, ale zároveň dodajú vášmu vzhľadu na atraktivite. A navyše skvele doplní váš zimný outfit. Ak skombinujete čiapku so zimnou bundou, dámskym opaskom alebo zimnými topánkami, aj tí najväčší zachmúrenci pri pohľade na vašu krásu pookrejú.

Štýlový pomocník, do ktorého schováte takmer čokoľvek

Pri cestovaní vám prídu vhod aj ďalšie doplnky. Batohy sa stali neodmysliteľnou súčasťou každodenného módneho prejavu. Už dávno však nie sú len bremenom, ktoré vláčite na chrbte, keď nie je zvyšok. Dámsky batoh dokonale zladíte s mestským outfitom, ku ktorému neoddeliteľne patria napríklad džínsy, tričko alebo teniskyNaša kolekcia obsahuje elegantné kožené batohy aj moderné mestské batohy, v ktorých pohodlne prenesiete všetky svoje veci a pritom budete stále vyzerať senzačne.

Spojte svoj osobitý pôvab s neodolateľnou vôňou

Nezabudnite však ani na praktickú stránku veci: po náročnom dni strávenom na cestách oceníte kvalitnú dámsku kozmetiku, vďaka ktorej budete znova neodolateľná. A pokiaľ si pri večernej hygiene rada doprajete aj relaxačný kúpeľ, nezabudnite si pribaliť mäkký uterák, ktorý bude pri kontakte maximálne šetrný k vašej pokožke.