FENDI

fendi-logo-10k

Exkluzivita a elegancia sa stretávajú v jednom slove – FENDI. Táto rímska značka je pýchou talianska a reprezentatívnou ukážkou toho, ako má módny unikát vyzerať. Módny dom sa preslávil predovšetkým vďaka svojim jedinečným kožušinám a kožušinovým doplnkom a zároveň myslí na to, aby vás odel do prvotriedneho luxusu od hlavy po päty.

Z histórie značky

Fendi konkuruje každému módnemu trendu už od roku 1925. To, čo začalo ako rodinný biznis Adele a Edoarda Fendi, prerástlo do svetového kráľovstva elegancie a nadčasovej módy. V rodinnej tradícii dodnes pokračujú aj ďalšie generácie rodiny a svoje kožušinové odevné kúsky dostali na vrcholné priečky všetkých trendov. Kolekcie napredovali spolu so slovom FENDI a dnes sa značka vo svete pýši bohatou a stále kvitnúcou ponukou nielen tých najlepších kožušín, ale aj mnohých doplnkov, ako napríklad obuv, voňavky, slnečné okuliare, ba dokonca aj hodinky.

Remeselná osvedčená kvalita

Len málo odevov na svete sa môže tešiť takej kvalite a nádhere, ako talianske kúsky. Fendi zakladá svoju prestíž na poctivej remeselnej práci, z ktorej vzniká nezameniteľné oblečenie, reprezentujúce takmer 100-ročnú výrobnú tradíciu. Kvalitu výroby si značka neoblomne udržiava, pritom ale nezabúda podnikať kroky vpred. Nové kolekcie sú vždy v súlade s aktuálnou módou a ich elegancia tak pretrváva a rastie.

Všestranné oblečenie

S Fendi je človek vo svojej koži vždy a všade. Nielen že je toto oblečenie kvalitné a oslnivé, ale takisto upúta a nestráca pozornosť, kamkoľvek sa v ňom pohnete. Ponúka dizajnové tričká s originálnymi motívmi, ktoré sú ako stvorené do každej situácie, čo je ďalšou z bohatých predností značky. Spolu s minimalistickými, no akostnými plavkami, zažijete štýlové leto a ostatný odev sa o vašu unikátnu vizáž postará po zvyšok celého roka.

Značka vždy vychádzala v ústrety každej vekovej kategórii. Honosným dizajnom sa tak môžu pýšiť všetci, od mladých až po tých najstarších. Fendi sa pýši svojou nadčasovosťou, a to dokazujú všetky jej kúsky. Predstavuje ako minimalistické módne vychytávky, tak aj oblečenie s pestrým a veselým dizajnom. Toto spojenie estetiky a kvality odzrkadľuje ako precíznosť výroby týchto odevov, tak vašu osobnosť a jej jedinečnosť.

7 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom