Pánske mokasíny

Kultivovaný štýl, jednoduché obúvanie a kvalitné materiály poskytujúce pohodlie zaisťujú, že sa stávajú nepostrádateľnou súčasťou každého šatníka. Pánske mokasíny rozhodne nie sú iba trendom minulosti alebo botníkov starších pánov. Naopak! Majú univerzálne využitie a zladiť sa dajú nielen k formálnemu, ale aj ležérnemu pánskemu oblečeniu. Elegantný šmrnc tak dodajú každému modernému gentlemanovi.

Pánske mokasíny sa hodia k celému pánskemu šatníku

Pánske mokasíny sa podobne, ako pánske poltopánky vyznačujú radom benefitov, pre ktoré si ich okamžite obľúbi úplne každý. Okrem už spomínaného pohodlia a praktickosti sa navyše dajú nosiť takmer s čímkoľvek, čo pánsky šatník ponúka. Ako nosiť mokasíny? Obuť ich odporúčame k elegantným nohaviciam, obleku, formálnym šortkám aj džínsom. Zatiaľ, čo basic outfitu dodajú luxusný nádych, formálnejší outfit príjemne dotvoria. Hodí sa tak do mesta aj do práce.

Najžiadanejšie modely pánskych mokasínov

Vôbec najobľúbenejšie sú medzi mužmi čierne mokasíny. V tesnom závese sú potom tmavo modré mokasíny a hnedé mokasíny. Z hľadiska kvality a pohodlia muži najradšej obúvajú pánske kožené mokasíny majúce luxusný dizajn aj vysokú kvalitu spracovania. Či už hľadáte mokasíny k obleku, mokasíny do mesta alebo luxusné kožené mokasíny, z ponuky 10k si vyberie úplne každý.

 

2 položiek celkom