Saint Laurent

saint laurent logo

Značka, ktorá dvíha sebavedomie a pozdvihuje eleganciu. Tak by sa dal v stručnosti opísať módny dom Saint Laurent. Vzišiel z francúzskeho šarmu a citu pre detail a estetiku a svoje vlastnosti rozniesol rapídne rýchlo do celého sveta. YSL s výrazným logom v podobe troch písmen je nezameniteľným poznávacím znakom stelesňujúcim výrobky vysokej kvality.

Revolúcia v móde

Od svojho vzniku v roku 1962 bolo jasné, že táto značka dobyje svet. Jej zakladatelia, Yves Saint Laurent a Pierre Bergé, spopularizovali vo svete viacero štýlov, medzi ktoré patria safari bundy, čižmy až po stehná alebo Le Smoking - ženské tuxedo. Podpísali sa na úspechu siluet, ktoré boli vecou módy prvej polovice minulého storočia a na konto sa im pripisuje aj široký štýl s vystuženými ramenami, ktorý definoval vizáž 80. rokov. Nepreberali teda trendy, tvorili ich.

Provokuje a dodáva odvahu

Výtvory z tejto produkcie ohromujú svojou dráždivosťou a extravagantnosťou. Je to práve o tom, kam dokážete posunúť svoje hranice, aby ste sa našli prostredníctvom oblečenia a povedali o tom vášmu okoliu. Jemnosť sa tu krásne zlučuje s dravosťou a v tomto spojení je nemožné ostať nepovšimnutý. Oblečenie samo vás posúri, aby ste sa v ňom, ukázali. Línie v prevedení najkvalitnejších materiálov sú jednoduché, zato rozhodne funkčné.

Ready-to-wear a haute couture kolekcie

Dnes už renomovaný módny dom prispôsobuje svoj francúzsky elegantný dizajn, nech je každému dostupný. Saint Laurent predstavujú kreatívne kolekcie oblekov, obuvi, tričiek, džínsov, ale aj doplnkov ako okuliare. Ready-to-wear kolekcie priniesli revolúciu oproti prevažne na mieru dizajnovaným odevom, a táto značka stýla pri tom. Avšak na staré sa nezabudlo. Aj haute couture sa zachovala, a v tomto smere má tento módny dom výrazne navrch oproti ostatným.

Ikonické odevy v ikonickom prevedení

Značka na trhu vyčnieva, o čo sa stará viacero vlastností. Jednou z nich je dobre známe logo, bijúce do očí už z veľkej diaľky. Či už ho budete mať na vašom tričku, topánkach alebo kabelkách, neujde pozornosti okolia. Exkluzivita priamo dýcha zo všetkých kolekcií odevov, ale aj doplnkov. Saint Laurent sa stará o to, aby ste boli všestranne spokojní. Práve preto rozniesla do sveta nielen oblečenie, no spolu s ním aj kabelky, peňaženky, slnečné okuliare, tašky a dokonca aj kozmetické prípravky a parfumy. Ponuka je natoľko rozsiahla, že váš ikonický štýl nebude definovať iba značka samotná, ale predovšetkým vy prostredníctvom kombinácií a možností, ktoré sa vám núkajú.

POZRIEŤ PRODUKTY ZNAČKY SAINT LAURENT

1 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom