Dámske shopper kabelky

Shopper kabelka predstavuje jedinečný kompromis medzi klasickou dámskou kabelkou a nákupnou taškou. Vďaka veľkému vnútornému priestoru do nej schováte prakticky čokoľvek: od peňaženky a telefónu cez kľúče až po väčšiu desiatu alebo potraviny, ktoré zužitkujete doma v kuchyni. Veľká shopper kabelka je funkčným aj trendovým doplnkom, ktorý skombinujete s formálnym aj casual outfitom. Hodí sa k dámskemu kabátu, dlhým džínsom aj lodičkám. Môžete ju nosiť v ruke alebo ležérne cez rameno. V oboch prípadoch budete vyzerať skvele.

Priestranná kabelka na cestu do práce, obchodu aj na cvičenie

Začína vám byť normálna kabelka cez rameno trochu tesná? S veľkou shopper kabelkou pustite podobné starosti pustiť z hlavy. Pohodlne nahradí aj priestrannejší dámsky batoh, takže do nej môžete schovať predmety každodennej potreby, ale aj fľašu s pitím alebo oblečenie do posilňovne.

Elegancia a extravagancia v jednom

U nás nájdete značkové kabelky na mieru vašim potrebám. Potrpíte si (alebo vašu nadriadení) na formálnejší dres kód? Vyberte si čiernu shopper kabelku alebo iný model v decentných farbách, ktorý si bez váhania môžete vziať na pracovný obed alebo do kancelárie. V menej formálnom prostredí siahnite po shopper kabelke v živých farbách, ktorá štýlovo doplní váš zovňajšok. Pre milovníčky kože je potom ako stvorená kožená shopper kabelka, ktorej prednosťou je okrem nevšedného dizajnu aj trvanlivý materiál.

A pokiaľ navyše skombinujete kabelku s ďalšími módnymi doplnkami, ako sú hodinky alebo šperky, budete stredobodom pozornosti, či už vyrazíte za pracovnými povinnosťami alebo na stretnutie s priateľmi.

 

2 položiek celkom