Versace

versace

Získajte aj vy značku, ktorá si získala celý svet. Veď kto by dnes nepoznal Versace, synonymum a hlavný symbol módy. Všetko, čo je charakteristické pre taliansky módny priemysel, sa stalo neoddeliteľnou súčasťou práce značky, patriacej medzi špičky ľudskej odevnej kreativity. Dizajnéri odvádzajú kvalitnú prácu pri navrhovaní nových kúskov, ktoré sa starajú o to, aby vám nič nechýbalo. 

Módny líder

V Miláne sa v roku 1978 zrodil módny dom, ktorý mal už od začiatku obrovské ambície. Jeho zakladateľ, Gianni Versace, chcel dostať Taliansko na najvyššie priečky v odevnom priemysle. S odstupom času môžeme vidieť, že sa jeho sny naplnili. Už v zárodkoch značky bolo jasné, že bude expandovať do sveta, a na to sa starostlivo pripravila. Na masívnom trhu treba vedieť vyniknúť, a to sa dá len vďaka originalite a inováciám. Versace je dnes na vrchole, a to vďaka tomu, že svoje kolekcie samostatne navrhuje, dizajnuje, vyrába a distribuuje po celej planéte. Je symbolom odvahy a sebavedomia, ktoré viedlo jej progres a umožnilo vzniknúť jedinečným odevným kúskom s nezameniteľným šarmom a noblesou.

Všestranné možnosti

Široká škála výtvorov od Versace ohromí a zaujme ako ženy, tak aj mužov. Výnimkou neostávajú ani tí najmenší, ktorých môžete obliecť do tejto značky už v útlom veku. Nie je to ale len o šatách, luxusných oblekoch, jednoduchých, no praktických kabátoch alebo elegantných lodičkách - ponuka je rozsiahla natoľko, že v nej nájdete aj dobre známe kolekcie parfémov či rôznorodé prevedenia hodiniek. Aj na cestách vás bude značka sprevádzať, vďaka kvalitným taškám či batohom.

Oblečiete sa do každého počasia - v lete sa nahodíte do gala vďaka štýlovým slnečným okuliarom, alebo vyrazíte na pláž v trendových plavkách. Do chladnejšieho počasia využijete bundy alebo doplnky v podobe šálov a čiapok. Takisto aj obuv pokryje všetky vaše potreby - Versace vám okrem topánok na slávnostné príležitosti ponúka aj šľapky, či klasické tenisky. Na to, aby ste si mohli zaplniť šatník so všetkým, čo potrebujete, bude táto značka úplne stačiť.

Vaša extravagancia

Nečakajte obohraté dizajny, ktoré sú za každým rohom - Versace nájdete všade, no nikdy nie v rovnakom prevedení. Odvaha, ako sme povedali, je jadrom tejto značky, a vidíme ju v odvážnych outfitoch v modernom stvárnení. Módny dom trendy definuje, nie kopíruje, a dáva si záležať na tom, aby nositeľ jeho kolekcií vynikal vždy a všade. Ak je oblečenie vlajkou, ktorá vás vo vašom okolí reprezentujte, táto značka je pre vás to pravé. Dajte o sebe vedieť - stavte na Versace a sebavedomo vykročte do každého dňa.

POZRIEŤ PRODUKTY ZNAČKY VERSACE

1 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom