The North Face

the-north-face-logo-10k

Objavujte svet a módu naraz. The North Face spája dobrodružstvo a zvedavosť so štýlovou kvalitou, ktorá vás prenesie každou výzvou. Funkčné materiály sa stretli s estetikou a dali zrod značke reprezentujúcej nadšencov outdooru už celé desaťročia. Stavte na to pravé na vaše cesty. Dobrodružstvo čaká - vydajte sa naň s odevmi, batohmi a doplnkami od značky, ktorá vás plne vybaví na cesty.

Pre tých, ktorí radi objavujú

V roku 1966 sa nadšený horolezec Douglas Tompkins pustil do nového dobrodružstva s cieľom vytvoriť oblečenie, ktoré by pomohlo zdolávať tie najnáročnejšie horské výzvy. Funkčné odevy, pôvodne navrhnuté pre extrémne podmienky, si hravo našli cestu aj do bežného života, oslovujúc ľudí, ktorí zdieľajú túžbu po spoznávaní nepoznaného. Od skromných horolezeckých začiatkov sa The North Face rozrástla na globálnu ikonu outdoorového oblečenia a vybavenia.

Dobrodružstvo v každej časti značky

Názov "The North Face" odkazuje na severné steny hôr, tie najstrmšie a najnáročnejšie na zdolávanie, symbolizujúce odhodlanie značky prekonávať limity. Logo značky zobrazuje žulový masív Half Dome v Yosemitskom národnom parku, a stelesňuje silu a odolnosť, ktoré sú jadrom celého posolstva. So sloganom "Never Stop Exploring™" rezonuje s duchom dobrodružstva a túžbou po nekonečnom objavovaní.

Dielňa prvých ruksakov

Malý obchod sa rapídne stal centrom horolezeckej komunity. Ľudí si značka získala nielen ponukou, ale aj inováciou. Práve tu sa zrodili legendárne ruksaky The North Face, revolučný vynález, ktorý navždy zmenil svet turistiky. Ľahký a mimoriadne funkčný batoh s vnútorným rámom bol jedným z prvých svojho druhu a sprístupnil turistiku širokým masám. Či už hľadáte robustný batoh na viacdňový trek, kompaktný batoh na výlet do mesta, alebo štýlový batoh na bežné nosenie, The North Face vám ponúkne perfektné riešenie.

Veľa znesie, ešte viac vám dá

Nie je to len o outdoorovom oblečení a vybavení. Značka je neodmysliteľným symbolom odolnosti a spoľahlivosti. Vďaka praktickým materiálom a s využitím moderných technológií, ako je Gore-Tex®, sa oblečenie a príslušenstvo plne adaptuje vašim dobrodružstvám. Inovatívne výrobné postupy a dôsledné testovanie v laboratóriách a teréne je garanciou, že vám produkty The North Face zaistia komfort a ochranu v akomkoľvek počasí. či už zdolávate vrcholy, lyžujete v hlbokom snehu, alebo sa len prechádzate prírodou.

Outfit rôznych kultúr

V 80. a 90. rokoch sa The North Face stala neoddeliteľnou súčasťou hip-hopovej scény, kde si ju obľúbili rapperi a ich fanúšikovia pre jej funkčnosť a štýlový dizajn. Bunda North Face Tech Steep, ktorá sa objavila vo videoklipe Wu-Tangu z roku 1993, sa dodnes považuje za ikonický kultúrny kúsok.

V súčasnosti značku adoptovali aj londýnski grime umelci a stala sa tak spájajúcim prvkom pre rôzne subkultúry. Tajomstvo úspechu spočíva v univerzálnosti. Nenáročný a praktický dizajn umožňuje, aby si každá subkultúra prisvojila The North Face a stotožnila sa s ňou. Či už v uliciach New Yorku, Londýna alebo na vrcholoch Himalájí, The North Face spája ľudí túžbou ako po poznávaní sveta, tak aj po sebarealizácii. 

POZRIEŤ PRODUKTY ZNAČKY THE NORTH FACE

 

1 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom