Philipp Plein

philipp_plein

Prebuďte v sebe rebela a patrične sa k tomu oblečte. Predstavujeme vám značku, ktorá nepozná konvencie. Philipp Plein, móda, ktorá nesie meno svojho autora, reprezentuje ďalší krok vpred, ktorým sa môžete vydať aj vy. Vymaňte sa z trendov, ktoré sú minulosťou, a nechajte sa opantať štýlovou eleganciou v tomto modernom prevedení.

Kreativita bez hraníc

Philipp Plein bol vždy známy svojou zručnosťou a nápaditosťou, ktorú spočiatku pretavoval do výroby nábytku. Otvorená myseľ ale stále hľadí ďalej, a tak si začal vyrábať vlastné variácie odevov. Úspech zožali jeho koženky, ktoré ho priviedli k tomu, že zanechal výrobu nábytku za sebou a namieril si to rovno do módy. Uchvátil motívom s lebkami, ktorý je pre jeho kúsky taký charakteristický, a rýchlo si svet povšimol, že tento módny dom má vysoké ambície. Talentovaný návrhár so silným podnikateľským duchom skočil do obrovského rizika, ktoré ho nakoniec vystrelilo medzi špičky v odevnom dizajne.

Nekonečná ponuka

Značka je priestorom s tisíckami možností, ktoré existujú vďaka všestrannej ponuke oblečenia a doplnkov. Nie sú to teda iba štýlové tričká a teplákové súpravy s pestrými a nápaditými dizajnmi, ani len elegantné rifle. Muži dostanú široký sortiment topánok, ako klasických tenisiek, tak aj obuvi na formálne príležitosti. Philipp Plein vás oblečie do každého počasia - na leto do plaviek, alebo vás nazuje do žabiek. V zime rozhodne oceníte kabáty či teplé bundy. Dámy si tu nájdu elegantné šaty, zvodné crop topy, luxusné nohavice, noblesné topánky, alebo aj pohodlné župany. Všetkých potešia doplnky v podobe slnečných okuliarov, ako aj opasky, praktické tašky či batohy, ba dokonca aj originálne osušky. Takisto kolekcia spodného prádla, či už boxerky pre pánov, alebo kúsky pre dámy, ohúria svojím sexy prevedením. Netreba opomínať ani ďalšie kúsky, ako podmanivé parfémy či prestížne hodinky.

Za stolom s hviezdami

Philipp Plein je rebel, ktorý otvára obzory všetkým ostatným, a jeho energickosť a dravosť opantala celý svet. Obzvlášť veľkej obľube sa teší v kruhoch celebrít, ktoré ho otvorene podporujú a radi chodia aj na jeho galavečery a prehliadky. Medzi tie, ktoré ste si mohli všimnúť s odevmi tejto značky, patria napríklad Snoop Dogg, Lil Wayne, Chris Brown, Rita Ora, Iggy Azalea alebo Tyga. Ich outfity teraz môžu byť aj vaše - to všetko vďaka ponuke, ktorú sme pre vás pripravili. Oblečte sa inak. Oblečte sa štýlovo. Oblečte si Philipp Plein.

POZRIEŤ PRODUKTY ZNAČKY PHILIPP PLEIN

25 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 25 položiek celkom