Alexander McQueen

Alexander-Mcqueen-logo-10k

Nechajte sa uniesť McQueenovou temnou krásou a rafinovanosťou. Jeho prepracované návrhy z netradičných materiálov vás uchvátia svojou inovatívnosťou a provokatívnosťou. Staňte sa súčasťou legendy a vstúpte do sveta, kde sa sny a vízie stávajú realitou. Ako raz povedal: "Chcem posilniť ženy. Chcem, aby sa ľudia báli žien, ktoré obliekam." Jeho fúzia kontrastov sa stala podpisom jeho prelomového štýlu.

Odkaz vizionára

Alexander McQueen v roku 1992 vdýchol život značke, ktorá navždy zmenila vnímanie módy. Je to príbeh rebela, ktorý sa stal legendou. Od skromných začiatkov v Londýne sa vypracoval na jedného z najvýznamnejších módnych návrhárov svojej generácie. Jeho tragický odchod v roku 2010 zasiahol celý módny svet, no jeho odkaz žije ďalej v jeho značke a v srdciach jeho fanúšikov. Momentálne značka patrí pod Kering Group, svetového lídra v odevoch a doplnkoch, ktorý zastrešuje celý rad silných značiek v oblasti luxusu, športu a životného štýlu.

Extravagantná a provokatívna jazda

Módne prehliadky Alexandra McQueena sa stávajú nezabudnuteľnými divadelnými podujatiami, kde emócie a provokácia tvoria ich jadro. Práve to nepochybne pritiahlo srdcia fanúšikov a urobilo zo značky symbol avantgardy. Estetika tohto módneho domu nielenže strháva konvencie, ale aj rozširuje hranice módneho priemyslu. To, čo robí McQueena jedinečným, je jeho nezlomné odhodlanie zbúrať stereotypy a oslavovať individualitu. Neváha experimentovať s netradičnými materiálmi, ako sú latex, perie a koža, čím prináša do módnej scény nový rozmer. Inspiruje sa tajomnými hĺbkami ľudskej duše a prenáša ich do elegantných a sofistikovaných kúskov. Jeho návrhy nielen šokujú a podnecujú k zamysleniu, ale zároveň oslnia svojou precíznosťou a dokonalosťou.

Silná emócia v každom kúsku

McQueenova estetika je súhrou zdanlivých protikladov. Jemnosť sa spája s odhodlaním, minulosť s prítomnosťou a ladnosť s razanciou. Vášnivý a emocionálny prístup k tvorbe je úzko spätý s hlbokou úctou k tradícii a remeselnej zručnosti.

Symbol rebélie

Alexander McQueen je provokatérom na módnom Olympe. Odevy sú popretkávané odvahou a oslovujú tých, ktorí sa neboja kráčať vlastnou cestou. Je synonymom rebela, ktorý drieme v každom z nás a ktorý sa chce ukázať. Je odvahou prejaviť sa, a práve na to sú kúsky tejto značky ako stvorené.

Inšpirujte sa inými, ktorých značka inšpirovala

Dívame sa na mnohé celebrity a vidíme ich sebavedomie a odhodlanie, s akým si razia svoje cesty životom a kariérou. Outfit je tým, čo pomáha dosahovať ciele, a to si uvedomili mnohí. Na scéne v odevoch značky Alexander McQueen oslnila Lady Gaga, Taylor Swift, Kelly Clarkson, Jessica Simpson, Jessica Alba alebo Emily Blunt. Kráčajte po stopách, ktoré vedú k hviezdnej budúcnosti, aj vy. 

Objavte sebavedomie a silu v sebe s oblečením, ktoré prekračuje očakávania. 10k je váš sprievodca týmto rebelským svetom. Vydajte sa na túto cestu s našou ponukou.

 POZRIEŤ PRODUKTY ZNAČKY ALEXANDER MCQUEEN

 

9 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom