Dámske kabelky

Módni návrhári veľmi dobre vedia, že správna kabelka rozžiari nielen outfit, ale zaručene aj náladu jej nositeľky! Tento praktický a štýlový doplnok preto navrhujú s maximálnym dôrazom na uspokojenie potrieb aj tých najnáročnejších zákazníčok. Značky ponúkajúce kabelky dbajú na použitie prvotriednych materiálov, precízne vnútorné aj vonkajšie spracovanie, prešívanie a kvalitu detailov, rovnako ako je to aj pri kategóriách luxusného dámskeho oblečenia či topánok.

Výnimočnosť dámskych kabeliek

V porovnaní s dámskymi listovými kabelkami či crossbody kabelkami sú dámske kabelky väčšie a priestrannejšie. Obvykle sa do nich zmestí všetko, čo v priebehu dňa aj na cestách môžete potrebovať. Hodí sa k akémukoľvek dámskemu outfitu a pre všetky bežné aj výnimočné okamihy. Obuť k nim možno tenisky aj lodičky.

Klasická dámska kabelka do ruky, ktorú v sekcii dámskych kabeliek nájdete vôbec najčastejšie, je označovaná za ten najuniverzálnejší typ dámskej tašky hodiacej sa do mesta, na večerné posedenie s priateľmi aj na pracovnú schôdzku.

Oproti populárnym shopper taškám sú síce dámske kabelky menšie, aj tak ale pojmú všetky potrebné aj menej potrebné predmety.

Najobľúbenejšie modely dámskych kabeliek

Či už dávate prednosť elegantnému, športovému alebo streetwear štýlu, za to najideálnejšie riešenie sa jednoznačne považujú kožené kabelky, ktoré si vás rýchlo získajú svojou kvalitou a ľúbivým dizajnom. Ide o skutočne výhodnú investíciu. Odolať sa obvykle nedá ani precízne spracovaným a štýlovým talianskym kabelkám.

Z hľadiska farieb je najobľúbenejšia čierna kabelka. Tú možno vziať k rifliam, šatám aj teplákovej súprave. Podobne univerzálny, napriek tomu ľahko extravagantnejší kúsok, je biela kabelka. Často ženy svoje kabelky vyberajú aj podľa značiek. V tomto smere sa na popredných priečkach obľúbenosti držia Sara Burglar kabelky a kabelky Michael Kors. Všeobecne sú luxusné značkové kabelky pre ženy veľkým lákadlom, ktorému len ťažko odolávajú.

Zatiaľ čo ženám, ktorých šatník je skôr minimalistický a decentný, odporúčame žiarivejšiu kabelku, ktorá mu dodá šmrnc, pre výstrednejší šatník je ideálna menej nápadná kabelka, ktorej design nebude vaše pestrejšie outfity nijako narušovať.