Pánske saká

Bez elegantného pánskeho saka sa váš šatník skrátka nezaobíde. Dajú sa jednoducho kombinovať s džínsami aj spoločenskými nohavicami a hodia sa na väčšinu príležitostí. Či už si ho žiada vaše povolanie alebo osobný vkus, dokonale padnúce pánske sako by mal vlastniť každý moderný gentleman. Pánske saká sa stali neodmysliteľným prvkom pánskej módy.

Pánske sako do práce aj do mesta

Okrem toho, že je pánske sako praktické, dokáže značne lichotiť vašej postave. Správny strih rukávov zvýrazní ramená a priliehavá silueta postavu. Navyše je ľahko kombinovateľné so všetkým pánskym oblečením. Ľubovoľne sa dá nosiť s praktickými doplnkami, ako sú kožené tašky či aktovky zaisťujúce podmanivú image štýlového biznismena. Chybu ale neurobíte ani vtedy, ak pánske sako oblečiete k džínsom a teniskám cestou do mesta.

Letné sako pánske, značkové sako a spoločenské sako

Ponuka 10k je natoľko pestrá, že si z nej svoje vysnívané sako vyberie každý muž. Zaobstarať si napríklad môžete čierne sako pánske, letné sako pánske, ležérne pánske sako, pánske spoločenské sako, pánske moderné sako, pánske voľnočasové sako alebo pánske modré sako. To všetko od tých najobľúbenejších módnych značiek, ako je Billionaire, Hugo Boss a ďalšie.

 

2 položiek celkom