Dámske blúzky a košele

Počas výnimočných udalostí, romantických večerov aj bežných dní v kancelárii si nimi ľahko môžete vybudovať imidž distingvovanej dámy. Luxusné spoločenské blúzky a košele sú kúskami, na ktoré ženy nedajú dopustiť. Detaily ako lichotivý strih, typický golier so stojačikom, manžety rukávov a moderný dizajn sa hodí k nohaviciam aj džínsom. Skvele v nich navyše nebudete iba vyzerať, ale zároveň sa tak cítiť.

Dámska blúzka a košeľa pre každú príležitosť

Dámske bavlnené blúzky a dámske košele perfektne fungujú ako slušivé a všestranné zbrane ženskosti. Prídu vám vhod zakaždým, keď potrebujete vyzerať upravene, sofistikovane a elegantne. Navyše majú tú výhodu, že sa hodí k väčšine dámskeho oblečenia, topánok a doplnkov. Blúzka či košeľa vyzerá senzačne s elegantnými nohavicami, sakom a lodičkami. Vedľa, ale rozhodne nešliapnete ani so sukňou.

Objavte značkové luxusné dámske blúzky

Oproti klasickému tričku pôsobí elegantná blúzka a tunika či košeľa oveľa formálnejšie, čo však rozhodne neznamená, že sa hodí len na okázalé momenty. Vôbec najobľúbenejšia je medzi ženami luxusná biela blúzka alebo luxusná hodvábna blúzka. Rovnako populárna je biela košeľa dámska a čierna košeľa dámska. Čo sa týka značiek, tak okrem iných sú žiadané najmä dámske spoločenské blúzky z dielne #VDR.

 

6 položiek celkom