Dámske košele

Elegantná dámska košeľa by nemala chýbať vo výbave žiadnej ženy, ktorá si potrpí na dokonalý imidž. Už dávno totiž nejde o zvršok vhodný iba do kancelárie. Naopak – dámske blúzky a jednoduché alebo farebné košele sú stálice ženského šatníka, ktoré môžete dokonale skombinovať s džínsami alebo legínami. Či už mierite na pracovnú schôdzku alebo na spoločenskú udalosť, vďaka svojmu vycibrenému módnemu vkusu budete zaručene stredobodom každého stretnutia. Vyberte si ešte vhodnú kabelku a doplnky a vykúzlite skvelý outfit.

V jednoduchosti je sila - aj keď ide o dámske košele

Nie ste si istá, aká košeľa či blúzka vám určite padne? Biela dámska košeľa je osvedčenou klasikou, ktorú skombinujete s akoukoľvek obľúbenou farbou. Nezáleží na tom či sa chystáte do práce alebo na posedenie s priateľmi. V bielej košeli skrátka zapôsobíte pri akejkoľvek príležitosti.

Potrpíte si skôr na tmavé odtiene? V čiernej dámskej košeli budete pôsobiť zmyselne a šarmantne. A pokiaľ chcete žiť podľa najnovších módnych trendov, hitom posledných rokov sú kockované košele, ktoré zvýraznia váš outfit a spoľahlivo zaujme každého, kto prejde okolo vás.

Ani kúsok potu nazvyš

Pokiaľ sa chcete cítiť v košeli pohodlne za každých okolností, dôležitý je zvoliť si správny materiál. Hodvábne alebo bavlnené dámske košele zaistia vašej pokožke nesmierny komfort a pocit vzdušnosti aj počas parného obdobia.

A ak sa vám robia vrásky pri vidinách kaluží potu v horúcich letných dňoch, kúpte si košeľu s krátkym rukávom. Budete sa tak cítiť voľne a príjemne. Dlhú dámsku košeľu schovajte do šatníka na neskôr – v zimnom období ju určite znova využijete.
 
 
1 položiek celkom