Burberry

Burberry-Logo-10k.

Vyberte sa na cestu do Británie, krajiny s nekonečnými príležitosťami pre vás, obzvlášť v módnom priemysle. Práve tu sa začal písať príbeh Burberry, dnes už ikonickej značky, známej svojou sršiacou kreativitou a evolúciou v odevníctve, charakteristickou britským šarmom a eleganciou. V tomto luxusnom prevedení sa vy sami stanete ikonami.

Praktická kreativita

Rodisko značky je dobre známe svojím daždivým počasím, čo podnietilo Thomasa Burberryho k výrobe oblečenia, ktoré ochráni ľudí pred typickým britským chladným počasím. Bol prvý, kto začal masívne vyrábať ľahko nositelné vodeodolné plášte, patentované v roku 1888 ako Gabardine. Vo svete sa preslávili po tom, ako si jeden z nich na seba navliekol Dr. Fridtjof Nansen, nórsky polárny bádateľ, zoológ a držiteľ Nobelovej ceny za mier, počas svojej plavby za polárny kruh v roku 1893. Začiatkom minulého storočia získala značka patent na Tielocken kabáty. Tie sa považujú za predchodcov klasických kabátov a stali sa neodmysliteľnou súčasťou armádnej rovnošaty. Tak sa začala éra slávneho módneho návrhára a jeho originálnych, dovtedy nevídaných výtvorov, prinášajúcich ako nápadité, tak aj praktické odevnícke riešenia.

Jednoducho a luxusne

Burberry je dôkazom toho, že v jednoduchosti je krása. Jej kreativita tkvie v ladnom dizajne s praktickým využitím ako na bežné nosenie, tak aj pri športe, a to všetko s noblesou. Dobre známe kabáty sa pýšili nenáročnými vzormi, detailne prepracovanými líniami a kontrastným farbami. Exkluzivitu, ktorá z nich vyžarovala, aj dnes vnímame ako lukratívnu. Ako sa doba posúvala, pretavil tento módny dom svoje prednosti aj do klasických tričiek, či do polokošieľ. Svoje využitie našlo toto oblečenie a doplnky v každodennom živote a v každej situácii. Stačí málo na to, aby ste sa cítili luxusne - stačí Burberry.

Všetko na jednom mieste

O tom, že vám naozaj stačí málo, svedčí oblečenie a obuv všetkého druhu. Muži, ženy aj deti tu nájdu outfity s okúzľujúcim retro nádychom v modernom, trendovom prevedení. Dámy si prídu na svoje šatami, ku ktorým hravo dopasujú elegantné topánky. Páni si okrem kabátov zaručene vyberú košele a štýlové nohavice. V teplých dňoch sa vyplatí obliecť si krátke tričká a skúsiť nejakú sukňu, v prípade pánov siahnuť po kraťasoch. Keď príde na britské počasie, dostanete od tejto značky aj šály. Do gala sa nahodíte vďaka šperkom či pestrej škále parfémov a všelijakých doplnkov. Burberry nepripravil ľudí iba na zimu, ale na každý deň.

Vaša predstava oblečenia

Ako sa tento módny dom zameral na praktickosť a kreativitu, tak ju podnecuje aj vo vás. Nekonvenčnosť sa u nej dostáva do kurzu a umožňuje vám tak vytvárať z jednotlivých kúskov svoje vlastné kombinácie. Vy sami tak budete ďalším stupňom inovácie, ktorú značka reprezentuje.

POZRIEŤ PRODUKTY ZNAČKY BURBERRY

23 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 23 položiek celkom