Dámske tenisky

V módnom svete, kde sa klasika stretáva s modernými trendmi, si dámske tenisky razia cestu ako nenahraditeľný kúsok pre každú ženu. A prečo nie? Značkové dámske tenisky nám prináša nielen štýl, ale aj pohodlie zabalené do luxusu, ktoré oceňuje každá moderná žena. Tenisky sú totiž univerzálnou súčasťou šatníka aktívnych aj elegantných žien, ktoré vo voľnom čase nerady volia krásu na úkor pohodlia. Návrhári preto spájajú design s maximálnou funkčnosťou.

Zabudnite na predstavu, že tenisky sú len pre športové aktivity alebo leňošivé víkendy. Dámske elegantné tenisky zvládnu rozžiariť akýkoľvek outfit a dodať mu nádych ležérnosti. Či už zvolíte biele dámske tenisky k dámskym džínsom pre štýlový, mestský outfit alebo dámske čierne tenisky pre nočné potulky mestom, možnosti kombinovania sú nekonečné.

Dámske tenisky, ktoré potrebuje každá žena

V dnešnej dobe sa dámske tenisky stali jedným zo základných kúskov a žiadnej žene by nemali v botníku chýbať. Dámske tenisky sa stávajú súčasťou mnohých štýlov - od odvážnych trendsetteriek až po ženy, ktoré hľadajú klasickú eleganciu v modernom šate. Predstavte si kombináciu dámskych značkových tenisiek s dámskou sukňou a značkovou crop mikinou – výsledkom je outfit, ktorý vás vynesie z davu, a napriek tomu budete cítiť maximálne pohodlie.

Ale aj v outfitoch, pri ktorých obujete tenisky, hrajú prím správne zvolené doplnky. Crossbody kabelka je napríklad osvedčeným spojencom pre tento štýl. V každej kombinácii pridáva dávku elegancie, ale aj funkčnosti, ktorá je ideálna pre ženy na cestách. V náročnejších dňoch zase každá žena ocení väčšiu veľkosť v podobe shopper kabelky.

Kvalita pri značkových teniskách a prečo by ste na nich nemali šetriť

Výber kvalitných tenisiek nie je len otázkou módy, ale aj investíciou do pohodlia. Práve to je v dnešnej uponáhľanej dobe kľúčové, a preto je dôležité dbať na výber kvalitnej obuvi, ktorá vám poskytne podporu s ktorou nikdy neurobíte krok vedľa.

U nás v 10k vám ponúkame exkluzívnu kolekciu dámskych značkových tenisiek, ktorá kombinuje design, kreatívnosť, eleganciu a pohodlie v jednom. Zvoľte si z nášho sortimentu a pridajte do svojho šatníka ten správny kúsok, ktorý odráža vašu jedinečnosť. V teniskách od svetových značiek sa snúbi nadčasové prevedenie s dlhotrvajúcou kvalitou materiálov a komfortom. Vyberte si tie vaše!

 

43 položiek celkom
vdr bora5 azzuro tenisky
+ ďalšie
10934/36
vdr bora5 pink tenisky 1 (1)
+ ďalšie
10931/36
vdr bora5 smeraldo tenisky (1)
+ ďalšie
10928/36
vdr bora5 black tenisky (1)
+ ďalšie
10710/36
Hore
Ďalšie produkty