Loewe

Loewe-logo-10k

Objavte kúsky, ktoré rozprávajú príbeh remeselnej zručnosti a moderného dizajnu. Od ikonických kabeliek a odevov až po sofistikované doplnky, Loewe ponúka luxus s dušou a príbehom. Nechajte sa očariť prepojením španielskeho dedičstva s inovatívnym prístupom a doprajte si ozajstnú kvalitu. Vďaka Loewe si môžete dopriať luxus v každej situácii, ktorá si denne podmaňuje mnohých a ani po toľkých dekádach existencie nestráca na noblese.

Zo Španielska do celého sveta

Už od roku 1846, kedy Enrique Roessberg Loewe založil značku Loewe v španielskom Madride, je tento módny dom na najvyšších priečkach luxusných svetových módnych brandov. Počiatky boli skromné - všetko začalo v malom kolektíve kožiarov, no postupne sa svojou drinou a zanietením vypracovali na globálneho módneho hráča. Počas celej existencie sa Loewe nesie v autentickej vášni pre remeselnú zručnosť, ktorú skrášľuje bezkonkurenčná odbornosť v oblasti spracovania kože. V hlavnej madridskej dielni, ktorá funguje dodnes, remeselníci spájajú svoje dlhoročné skúsenosti s novými technológiami a inovatívnym myslením. Výsledkom sú moderné a žiadané kúsky definujúce lifestyle mnohých ľudí už takmer dve storočia.

Záväzok najvyššej kvality

Loewe je synonymom špičkovej akosti. Používa výhradne tie najlepšie materiály a všetky kabelky z produkcie sú ručne šité. Tento proces si vyžaduje až deväť hodín práce a odráža sa aj na cene produktov, ktorá je ďalšou ukážkou kvalít. Odovzdávanie vedomostí a zručností z generácie majstrov na ďalšiu generáciu je bohatým dedičstvom remeselnej jedinečnosti, ktorá zostáva živou dušou značky. Tieto základné hodnoty sa odrážajú v presvedčení o dôležitosti remeselnej výroby v dnešnej kultúre, moderných interpretáciách umeleckých diel a záväzku módneho domu podporovať súčasné umenie, remeslá a kultúru po celom svete.

Sofistikovanosť v každom kúsku

Od nástupu Jonathana Andersona na pozíciu kreatívneho riaditeľa v roku 2013 sa začala nová kapitola v príbehu Loewe. Pod jeho vedením značka prešla výraznou modernizáciou. Prepracovaná identita značky, moderné stvárnenie firemného záväzku k remeselnej výrobe a rad oceňovaných kolekcií pre ženy a mužov posunuli Loewe na úroveň vplyvnej a globálnej kultúrnej sily.

Značka, za ktorú sa zaručujú hviezdy

Blízkosť k umeniu je možné vidieť aj v tom, koľko celebrít sa stalo tvárou týchto skvostov. Medzi ambasádorov Loewe patria svetoznáme osobnosti ako Penélope Cruz, Josh O'Connor, Tang Wei, Jamie Dornan a kórejská dievčenská skupina Nmixx. V kampaniach značky sa objavili aj ikony ako Gisele Bündchen a Tracee Ellis Ross, zatiaľ čo fotografi Steven Meisel, Tyler Mitchell a Juergen Teller prepožičiavajú svoj talent vizuálnej stránke značky. Loewe tak láka nielen zákazníkov, ale aj uznávaných umelcov z rôznych oblastí.

POZRIEŤ PRODUKTY ZNAČKY LOEWE

 

3 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom