Balenciaga

Balenciaga-Logo-10k

Odkiaľ sa berie španielsky temperament a šarm? Čoskoro aj od vás. Práve to symbolizuje Balenciagu, španielsku módnu značku s viac ako 100-ročnou tradíciou, ktorá ani dnes nestráca na kráse. V priebehu času sa pravidelne inovovali jej kolekcie a ako rástla značka, tak s ňou aj móda, ktorej pochod tento módny dom udával naprieč celou svojou históriou.

Z paláca až na ulicu

V začiatkoch vyšíval zakladateľ tejto značky Cristóbal Balenciaga pre španielsku kráľovskú rodinu a sám kraľoval móde v krajine. Rok 1937 mu však otvoril nové obzory. Značka sa dostala do romantického Paríža a votkala závan španielskej renesančnej kultúry do svojich odevov, ktoré sa okamžite stali populárne. Ako Balenciaga rástla, rástli aj požiadavky v módnom biznise, v ktorom si tento módny dom udržal pevné postavenie až dodnes. Stojí na piedestáli víťazov vďaka tomu, že sa vie dokonale prispôsobiť všetkým ľuďom a ich individuálnym štýlom. Kúsky tejto značky predstavujú ako honosnú eleganciu, tak aj pouličný freestyle, nikoho teda neopomína a všetci v nej nájdu to svoje.

Hlava všetkých trendov

Cristóbal Balenciaga vytvoril módny fenomén, ktorý bol a stále je inšpiráciou aj pre tie najväčšie mená v módnom priemysle. Označovali ho za umelca a haute couture (francúzsky termín pre oblečenie šité na mieru a vyrobené v Paríži) bolo jeho parketou, na ktorej dirigoval chod práce návrhárov celého sveta. Po celú dobu svojej existencie je značka symbolom trendov, od ktorých sa odvodzujú ďalšie.

Kvalita, ktorú si vezmete všade

Na sviatočnú príležitosť, na bežné nosenie, ale aj na výlet, ako do mesta, tak na vidiek - tam a na mnohých iných miestach vás tieto kúsky povedú a nesklamú, či už pôjde o tričká, topánky, kabelky alebo iné odevy a doplnky. Akostné materiály sú zárukou výdrže a odolnosti v rôznych poveternostných podmienkach a poradia si s rôznymi výzvami, ktoré na ne čakajú. Na chladnejšie počasie si v tomto módnom dome nájdete aj mikiny, ba dokonca luxusné kabátyAk chcete ísť športovať, nájdete tu rôzne tenisky, a ak idete na oslavu, tak luxusné topánky alebo elegantné lodičkyV elegancii sú na vrchole a honosný je každý, kto si tieto kúsky oblečie. Okrem toho hrajú odevy a obuv aj kontrastnými a rozličnými farbami, vďaka čomu si vyberú aj tí najnáročnejší. Kultové výtvory sú dominantou značky a vždy sú balansom medzi tradičnou kvalitou a najnovšími trendmi. Nechajte sa týmito kolekciami niesť a budete prekvapení, kam všade sa s Balenciagou dostanete.

POZRIEŤ PRODUKTY ZNAČKY BALENCIAGA

21 položiek celkom
balenciaga logo grey teplaky (1)
+ ďalšie
12265/S
balenciaga care label black tricko (1)
+ ďalšie
12246/XS
balenciaga pixel black tricko (1)
+ ďalšie
12006/XXS
balenciaga bright red tricko (1)
+ ďalšie
11918/XS
balenciaga artwork black tricko (1)
+ ďalšie
11081/XS
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 21 položiek celkom