O nás

 

Móda, ktorej kvalita pretrvá

Inšpirovaní súčasnými trendami zo svetových mól, no pohoršení fast fashion priemyslom, sme sa rozhodli robiť veci inak. Svojim zákazníkom dávame možnosť zaobliecť sa do nadčasových kúskov viac než 60 rôznych značiek svetového mena. Prispieť nimi tak môžete nielen do svojho štýlového šatníka, ale aj k zmene. Tú podporujeme spoluprácou so značkami, ktoré si potrpia na originálnom dizajne, starostlivo vyberaných materiáloch, precíznej ručnej práci či produkcii vo férových podmienkach.

O nás

10k.sk je internetový a zároveň kamenný obchod s pánskou a dámskou módou, ktorý má viac než 30 ročnú tradíciu. Okrem Slovenska (predajňa OD Slimák Bratislava) pôsobí aj na zahraničnom trhu, konkrétne v Maďarsku, Rakúsku a Česku.

E-shop nielen so značkovým oblečením

Okrem pestrého výberu oblečenia pre ženymužov tvoria sortiment aj značkové topánky, módne doplnky, kabelky, tašky, hodinky a šperky. Jednotlivé kategórie sú zamerané na modely renomovaných značiek, ktoré netreba predstavovať a zároveň tie, ktoré svoj svetový potenciál len rozvíjajú. Priestor preto dávajú aj menej známym talianskym dizajnérom, ktorých návrhy však oplývajú prvotriednou a lokálne oceňovanou kvalitou.

Horúce novinky aj kolekcie minulej sezóny

E-shop ponúka značkové oblečenie či doplnky zo súčasných kolekcií a zároveň nadčasové trendy tých predošlých. Sortiment 10k.sk je preto harmonickou kombináciou najnovších kúskov a outletovej módy. Selekcia produktov i výrobcov sa neustále zveľaďuje a prispôsobuje tak širokému spektru zákazníkov, ktorí si môžu vybrať z exkluzívnych či cenovo dostupnejších modelov.

Našou víziou je neustále inovovanie služieb s cieľom uľahčiť zákazníkom proces nakupovania a vyhovieť aj tým najnáročnejším módnym požiadavkám. Veríme, že nakupovanie značkového oblečenia a doplnkov v 10k Premium luxury fashion bude rovnako príjemné, ako ich nosenie.