Pánske teplákové súpravy

Hľadáte oblečenie vhodné na šport, do mesta aj do prírody? Potom sú pre vás pánske teplákové súpravy to pravé. Už dávno totiž neplatí, že sa tepláky a mikina hodí iba do fitness centra alebo na ihrisko. S dokonale padnúcou teplákovou súpravou sa nemusíte báť vyraziť ani do mesta! Pánske teplákové súpravy predstavujú moderné a pohodlné riešenie pre šport aj voľný čas.

Najžiadanejšie modely pánskych teplákových súprav

Môžete ich nosiť ako perfektne zladený komplet aj samostatne s ďalším pánskym oblečením. Značková tepláková súprava Burberry, Dolce & Gabbana, Givenchy či Billionaire poteší každého muža.

Najpopulárnejšie je medzi mužmi čierna tepláková súprava a biela tepláková súprava. Čo sa týka komfortu, stávkou na istotu je bavlnená tepláková súprava, v ktorej sa aj po celodennom nosení budete cítiť maximálne pohodlne.

Kombinovanie pánskych teplákových súprav s ďalším oblečením

Pánske teplákové súpravy sa dajú kombinovať prakticky s čímkoľvek. Obuť k nim odporúčame tenisky v športovom štýle. Pomyselný šmrnc je možné teplákovým súpravám dodať šiltovkou alebo štýlovým batohom.

Zatiaľ čo počas jari a leta možno teplákové súpravy nosiť len tak, na jeseň a v zime cez ne radíme prehodiť pánsku bundu. Tzv. teplákovku teda znosíte po celý rok. Luxusná pánska tepláková súprava by preto nemala chýbať v skrini žiadneho moderného muža.

 

 

36 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty