Pánske mikiny

Nájdete pánsky šatník bez jedinej mikiny? Asi ťažko. Mikiny využijete na rôzne príležitosti a skombinujete ich do veľkej škály outfitov. Nielen, že sú štýlové mikiny úplným must-have kúskom každého muža, ale aj vás v chladnom počasí zahrejú. Je len na vás, aký typ mikiny si na nosenie vyberiete. Na každodenné nosenie sa hodia pánske mikiny na zips, rovnako tak aj pánske mikiny cez hlavu. Poväčšinou narazíte na mikiny s kapucňou, ale v poslednej dobe módne značky navrhujú mikiny bez kapucne, ktoré dodajú o kvapku serióznejší vzhľad a zároveň vás udržia v pohodlí.

Pánska mikina ako základný kúsok v šatníku každého muža

Pánske mikiny tu nie sú iba od toho, aby vám priniesli extra vrstvu navyše, ktorá vás zahreje v chladných dňoch. Mnoho mužov pomocou mikiny definuje vlastný štýl a často stavia celý outfit práve na tomto kúsku oblečenia. Pánske mikiny s potlačou dávajú možnosť zaujať a odhaliť časť svojej identity pomocou log značiek, hudobných kapiel alebo obľúbených citátov.

Mikiny sú však samo o sebe veľmi univerzálne, a preto by vám nemali chýbať jednoduché značkové mikiny neutrálnych farieb ako je čierna, šedá alebo biela, ktoré môžete kombinovať prakticky s čímkoľvek.

Značkové mikiny, ktorými zaujmete

Značkové pánske mikiny od svetoznámych návrhárov kombinujú prvotriednu kvalitu materiálov s najnovšími trendmi. Oblečte mikiny s abstraktnými vzormi alebo logami vašich obľúbených značiek ako Balenciaga, Dolce & Gabbana, Balmain alebo Givenchy. Ukážte svetu, že máte zmysel pre módu a nebojíte sa ukázať, čo je vo vás!

 

49 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty