Pánske svetre

Práve vďaka univerzálnosti sa svetre stali plne využívanou súčasťou pánskych šatníkov. Pánske svetre sa postarajú o to, aby ste pri voľbe elegantného outfitu mali vždy na výber. Zatiaľ, čo pánske svetre z kašmírových úpletov sú nielen kvalitné, ale aj hrejivé a príjemné na nosenie, pánske pulóvre sú ideálnou voľbou pre elegantno-športové outfity a pánsky spoločenský sveter odporúčame obliekať na pánske košele.

Vlnený sveter, kašmírový sveter a bavlnený sveter

Za tie vôbec najžiadanejšie sú z hľadiska materiálov považované kašmírové, vlnené a bavlnené svetre. Kašmírový sveter je jemný, mäkký, príjemný na dotyk a hreje minimálne raz toľko ako svetre z ovčej vlny. Rovnako tak je hebký a jemný aj vlnený sveter a bavlnený sveter. Nech už, teda siahnete po akomkoľvek, nikdy nemôžete urobiť chybu. Čo sa týka dizajnu a spracovania, predné priečky obľúbenosti zaberá sveter cez hlavu, pánsky sveter na gombíky, pánsky rolák a pánsky sveter na zips.

Pánske svetre značkové pre každodenné nosenie

Luxusné značkové pánske svetre v sebe spája prvotriednu kvalitu materiálov s najnovšími trendmi. Sú preto vhodné na každodenné nosenie aj výnimočné okamihy. Pristane im to s väčšinou pánskeho oblečenia aj topánkami. Elegantné pánske svetre odporúčame obliekať k džínsom, elegantným nohaviciam alebo teplákom, s teniskami aj poltopánkami. Ukážte svetu, že máte zmysel pre módu a vyrazte von vo svetri značky Balmain alebo Dsquared2.

 

5 položiek celkom