Dámske opasky

Zatiaľ, čo pánske opasky plnia predovšetkým praktickú funkciu, v dámskej móde predstavujú pútavý šperk. Spoločne s nohavicami a sukňami opticky zužujú postavu, ale pôsobia štýlovo aj zapnuté cez široký a dlhý sveter alebo šaty. Značkový opasok z kože s kvalitnými prackami či kovovými prvkami je luxusným detailom, ktorým ľahko dodáte šmrnc každému outfitu. Objavte ponuku 10k a vyberte si opasok podľa svojich predstáv ešte dnes.

Dámsky opasok do nohavíc, šortiek aj k sukni

Dámske opasky nie sú iba praktickým pomocníkom. Navyše tiež dodajú outfitu pomyselnú iskru a hodia sa takmer k čomukoľvek. Okrem klasiky v podobe džínsov a nohavíc ich odporúčame nosiť k sukniam a šortkám. Rovnako tak skvele vyzerajú v kombinácii s ľahko oversized kúskami, ako sú košele, svetre, saká alebo šaty, v rámci, ktorých zvýraznia ženskú siluetu presýpacích hodín. Pomocou dámskeho opasku môžete každý outfit povýšiť hneď o niekoľko levelov.

Kožený opasok, čierny opasok a široký opasok

Z ponuky 10k si vyberie aj tá najnáročnejšia zákazníčka. Tešiť sa môžete na opasky všetkých farieb i štýlov. Najžiadanejšie sú medzi ženami kožené opasky vyznačujúce sa vysokou kvalitou a ľúbivým dizajnom. Rovnako populárny je aj dámsky čierny opasok a biely opasok dámsky. Ďalej stojí za zmienku opasok na šaty, opasok na kabát alebo široký opasok. Aký bude tým pravým pre vás?