Pánske košele

Vsadiť možno na klasickú kombináciu košele úzkeho strihu a elegantného pánskeho saka alebo napríklad kontrastné modely. Pánske košele už dávno prekročili pomyselnú hranicu formálnosti. Módne trendy búrajú zaužívaný stereotyp manžiet či goliera so stojačikom a inšpirujú sa štýlom ulice. Objavte širokú ponuku štýlových košieľ z pánskej ponuky 10k a doplňte svoj šatník kúskom, bez ktorého sa nezaobíde žiadny moderný gentleman.

Pánske košele k džínsom aj saku

Luxusné pánske košele z ponuky 10k sa hodia na všetky príležitosti aj módne kombinácie. Ako nosiť košeľu do práce aj do mesta? Zatiaľ, čo neformálna pánska košeľa s krátkym rukávom je ideálna k džínsom alebo šortkám, formálna pánska košeľa s dlhým rukávom je najvhodnejšia k saku a elegantným nohaviciam. Z topánok stavte na pánske mokasíny alebo pánske poltopánky. Chybu neurobíte ani s teniskami. Zaobstarať si môžete štýlové košele k rifliam, košele na ples alebo sa tou pravou pre vás stane pánska flanelová košeľa?

Obľúbené pánske košele pre každú príležitosť

Na každodenné nosenie je medzi mužmi najviac obľúbená čierna košeľa a modrá košeľa. Naopak pod sako či oblek sa skvele hodí biela košeľaČi už zháňate hodvábnu pánsku košeľu, pánsku košeľu pod sako, značkovú pánsku košeľu alebo košeľu na ples, ponuka 10k prináša riešenie pre všetkých mužov. Vyberať môžete medzi modelmi od značky Billionaire a ďalších.

 

6 položiek celkom