Tommy Hilfiger

Tommy_Hilfiger_Logo-10k

Čo reprezentuje kombinácia bielej, modrej a červenej? Nie, nie sú to farby našej vlajky. Je to ikonické spojenie športovej elegancie do vkusných odevov a doplnkov, ktoré si nájdu svojich nositeľov po celom svete. Reprezentujú klasický preppy style, pochádzajúci z východného pobrežia USA. V modernom a štýlovom prevedení vám ho už celé dekády prezentuje Tommy Hilfiger.

Od predavača po svetového návrhára

Zakladateľ tohto ikonického módneho domu, Thomas Jacob Hilfiger, rozbehol svoju kariéru v módnom priemysle vo svojom aute, v ktorom vozil a predával džínsy. Predaj mu však nestačil, chcel budovať progres módy vlastnými návrhmi. V roku 1985 sa jeho sny stali realitou v podobe módneho domu Tommy Hilfiger. Začal návrhmi športových kolekcií pre mužov, s ktorou sa dostal do povedomia verejnosti. Na jeho rýchlo stúpajúcej sláve mu pridalo aj dizajnovanie odevnej kolekcie pre Coca Colu. V roku 1995 obdržal licenciu Pepe Jeans USA a hneď nato začal tvoriť aj dámske odevy a doplnky. Rapídny nárast dobrého mena značky nasledoval v ďalšom období a vyprofiloval ju na svetového módneho giganta.

Jednoduchá elegancia

Americká klasická vizáž sa v prevedení tejto značky dočkala ohromného úspechu, a niet sa čomu čudovať. Oblečenie a obuv sú výrazom elegancie v jednoduchom a minimalistickom stvárnení a dáva dôraz na svoju viacúčelovosť pri formálnom alebo oddychovom využití. Či už sa v ňom vyberiete športovať, cestovať alebo pracovať, všade v ňom zapadnete a budete sa cítiť pohodlne, sebavedomo a elegantne. Nenechajte sa zmiasť minimalistickými prvkami, pretože tento módny dom dokázal jednoduchosť pretaviť do kvantá kolekcií oblečenia a doplnkov, takže si zaručene máte z čoho vyberať. 

Expanduje a spája

Viac ako 2 000 obchodov po celom svete je symbolom toho, ako sa značka snaží spájať a byť synonymom inovácie módneho priemyslu. Sám zakladateľ značky dodnes navrhuje a dohliada na pribúdajúce edície sortimentu. Neopomína nikoho a špeciálnu pozornosť venuje mužom, ženám aj deťom. Drží sa svojich ikonických vlastností, minimalizmu a klasického amerického štýlu, ktorý dostáva svoju tvár stále v trendovejších podobách. Robí tak zo značky nielen módny dom, ale aj symbol spájania celého sveta.

Doplnky na všetky príležitosti

Tričká, mikiny, nohavice či topánky nie sú to jediné, čo značku preslávilo. Tommy Hilfiger je vyhľadávaný práve preto, že uňho nájdete prakticky všetko. Svoje kolekcie majú aj ponožky, opasky, kabelky, bundy, peňaženky a tenisky. Na exkluzivite pridáva aj bohatá ponuka luxusných hodiniek. Čo poteší ešte viac, sú parfumy a rôzne kozmetické prípravky, ako pre ženy, tak aj pre mužov.

POZRIEŤ PRODUKTY ZNAČKY TOMMY HILFIGER

7 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom