Prada

Prada-logo-10k

Diabolsky úchvatná a zároveň anjelsky nádherná - to je Prada vo všetkých svojich prevedeniach. Čo začalo ako maloobchod, sa v priebehu storočia vyvinulo v životný štýl valcujúci celý svet. Značka je symbolom všetkých, ktorí si cenia kvalitu, originalitu a sebavyjadrenie. Celkovo sa dá povedať, že hviezdna povesť značky Prada a jej dôraz na udržanie náskoku pred trendmi pravdepodobne posilní jej pozíciu popredného luxusného domu na ďalšie desaťročie. Značka zostáva príkladom toho, ako robiť veci inak a diktovať tempo módy.

Značka, ktorá píše dejiny

Príbeh značky sa začal v roku 1913 v Miláne, keď Mario Prada otvoril kožiarsky obchod s názvom Fratelli Prada. Zameraním sa na prvotriedne materiály a remeselné spracovanie si značka rýchlo vybudovala reputáciu a získala uznanie. V roku 1919 sa jej kvalita dostala do pozornosti samotného talianskeho kráľovského domu, ktorý si Pradu vybral ako svojho oficiálneho dodávateľa. Toto ocenenie prinieslo značke právo zobraziť na svojom ikonickom trojuholníkovom logu savojský erb a uzol na povrázku, čím sa posilnila jej reputácia a stala sa symbolom luxusu a prestíže pre taliansku aristokraciu a vyššiu strednú triedu.

Viac ako móda

Prada je oveľa viac než len značka oblečenia a doplnkov. Predstavuje intelektuálny a konceptualistický prístup k obliekaniu, ktorý oslavuje individualitu a sebavyjadrenie. Značka sa zameriava na kvalitu a trvalú hodnotu svojich produktov a ponúka zákazníkom kúsky, ktoré sa stanú nestarnúcimi súčasťami ich šatníka. Zároveň sa angažuje v oblasti ekológie a sociálnej zodpovednosti, čím dokazuje, že jej záujem siaha ďalej, než len k módnym trendom.

Ikona módnych inovácií

Inšpiráciou pre jednotlivé kolekcie sú rôzne umelecké sféry ako film a fotografia, a tak ponúka netradičnú interpretáciu reality. Nezväzovaná konceptmi ani prísnymi pravidlami, estetika Prady už celé generácie ovplyvňuje tvorivé mysle svojím posolstvom kultúrneho oslobodenia, pokrývajúcim všetky aspekty života. Móda značky nezostáva len pri produktoch – prostredníctvom oblečenia a doplnkov ožívajú myšlienky a ideály a stávajú sa nástrojom na odvážne sebavyjadrenie.

Estetika, ktorá pretrvá

Prada sa zameriava na tvorbu nadčasových odevov a doplnkov, ktoré nikdy nevychádzajú z módy. Oprávnene sa pýši svojimi remeselnými tradíciami a zručnosťou talianskych výrobcov. Dizajnéri preferujú klasické strihy a elegantné siluety, ktoré hravo konkurujú všetkým trendom. Neustále hľadajú nové spôsoby, ako posúvať hranice a ovplyvňovať módny priemysel. Značka je známa svojimi experimentálnymi kolekciami, odvážnymi dizajnovými riešeniami a avantgardnou estetikou. Precíznosť jej skvostov vidieť v každom detaile, od dizajnu a materiálov až po spracovanie a prezentáciu.

Prečo sa neobliekať ako Johnny Depp, Emma Watson, David Beckham alebo Olivia Rodrigo? Prečo si nevybrať to svoje, ten pravý outfit, ktorý podtrhne, kým ste? S Pradou ste vždy originálom a bujnosť jej kolekcií vám umožňujú namiešať si vždy jedinečný outfit. Nahoďte sa do príležitostí, ktoré vám e-shop 10k prináša. 

POZRIEŤ PRODUKTY ZNAČKY PRADA

 

2 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom