Pánske polo tričká

Športovo - elegantné a pritom tak praktické, pohodlné a nadčasové. Také sú pánske polo tričká, ktoré by mal mať v skrini každý moderný muž. Nezáleží na tom, či väčšinu dňa trávite v športovom alebo elegantnom outfite, aspoň jedno skutočne kvalitné pánske polo tričko musia vlastniť všetci muži. Pánske tričká v štýle polo predstavujú univerzálny fashion kúsok, s ktorým môžete vyraziť na pracovnú schôdzku, do mesta aj na večerné posedenie s priateľmi. Vždy pritom budete vyzerať elegantne, nie prehnane formálne.

Všetko čo potrebujete vedieť o pánskom polo tričku

Pánske polo tričko sa perfektne kombinuje a môžete k nemu obliecť takmer akékoľvek pánske oblečenie. Skvele vyzerá spoločne s džínsami, ale vziať k nemu môžete aj kraťasy. Za ideálnu možno považovať kombináciu polo trička a elegantných nohavíc. Čo sa týka topánok, staviť môžete na klasické kožené poltopánky, mokasíny alebo členkové topánky. Ak sa v polo tričku chystáte do kancelárie, nezabudnite na tašku na notebook a nohavice ozdobiť opaskom, ktorý celému outfitu dodá pomyselný šmrnc a iskru.

A kde sa vlastne pánske polo tričká vzali? Už v roku 1926 ušil tenista René Lacoste svoju vôbec prvú verziu vtedajšej polo košele, čím doslova odštartoval módnu revolúciu. V roku 1972 potom na scénu prišiel Ralph Lauren a predstavil svetu pánske polo tričko, ktoré sa okamžite stalo priamym konkurentom značky Lacoste.