Dámske kabáty

Image distingovanej dámy si môžete udržať aj v nepriaznivom počasí. Stačí si vybrať kabátik a šatku alebo šál spĺňajúci všetky vaše dizajnové očakávania. Značkové dámske kabáty z ponuky 10k dbajú na originálny vzhľad, praktické vlastnosti a precízne spracovanie. Ich súčasťou sú klasické aj nepremokavé materiály, hrejivé podšívky, goliere z pravej kožušiny a variácie zapínania, ktoré polichotia akejkoľvek ženskej postave.

Zimné kabáty, jarné kabáty, kožené kabáty a ďalšie

Nezáleží na tom či dávate prednosť elegancii, nadčasovosti alebo klasike. 10k prináša dámske bundy a kabáty pre všetky ženy. Na výber máte dámske kabáty na všetky príležitosti aj každé ročné obdobie. Zaobstarať si môžete jarný kabát dámsky, páperový kabát dámsky, čierny kabát dámsky, vlnený kabát dámsky alebo napríklad dámsky dlhý prešívaný kabát. Aký sa stane tým pravým pre váš šatník?

Luxusné dámske kabáty z dielne obľúbených značiek

Dámsky kabát má tú výhodu, že sa hodí k akémukoľvek dámskemu oblečeniu. To je tiež dôvod, prečo vám ich ponúkame v toľkých pútavých variantoch. Najmä by ste svoju pozornosť mali zamerať na kabáty značky #VDR. Nielenže sú maximálne pohodlné, ale v dave sa s nimi rozhodne nestratíte. Rovnú si spoločne s novým kabátom nezabudnite zaobstarať aj kabelku či hodinky a šperky. Práve doplnky totiž robia každý outfit výnimočným.

 

3 položiek celkom