Dámske šatky

Rafinovane prehodený cez rameno, omotaný okolo krku, zaviazaný ako čelenka, opasok či turban. Dámska šatka má všestranné využitie. Luxusné či prírodné materiály jemných šatiek v nepriaznivom počasí chránia pred chladom a v teplom počasí zase pred slnečnými lúčmi. Dámskemu oblečeniu však v každom prípade dodávajú exkluzívny šmrnc vďaka starostlivo vyberaným látkam, originálnemu dizajnu a neprehliadnuteľným logom.

Dámska šatka pre každé ročné obdobie

Ako nosiť šatku? Pomocou dámskej šatky na krk dodáte svojmu zovňajšku nádych elegancie, a navyše tak udržíte telo v teple počas chladnejších dní. Naopak v lete šatka predstavuje skvelý doplnok, ktorý môžete uviazať do vlasov, omotať okolo rukoväte kabelky alebo sa dá šatka na hlavu využiť ako ochranu pred slnkom. Luxusné šatky a šály skrátka majú v šatníku žien široké spektrum využitia. Ide tak o dámsky doplnok, ktorý by nemal chýbať ani vám. Podobne ako s kabelkami pomocou neho je možné vdýchnuť outfitu úplne nový rozmer.

Luxusná hodvábna šatka a kašmírová šatka

Čím ďalej viac obľúbená je medzi ženami kašmírová šatka a hodvábna šatka. A to hlavne vďaka príjemnému materiálu, ktorý ako keby hladil pokožku. Čo sa týka farieb, favoritmi sú neutrálne elegantné šatky, ale núdza nie je ani o tie v pestrých odtieňoch. Hitom číslo jedna zostáva čierna šatka poskytujúca nespočet spôsobov nosenia. Ak zvolíte kvalitnú šatku dámsku od značky Givenchy či Moschino, využijete ju k šatám, teniskám, džínsom aj každému typu dámskych topánok.