Pánske hodinky

Okrem snubného prsteňa a hodiniek muži väčšinou iný šperk nenosia. Pánske hodinky sú preto tou najlepšou vizitkou, ktorá o vás dokáže prezradiť viac, než si myslíte. Mali by vás náležite reprezentovať a podčiarkovať váš štýl. Hodinky sú najčastejším pánskym módnym doplnkom. 10k vám prináša pestrý výber pánskych hodiniek, aby si medzi nimi každý muž našiel presne také, ktoré budú dokonale spĺňať všetky jeho požiadavky. Za tie vôbec najobľúbenejšie sú považované čierne pánske hodinky. Medzi akými ďalšími modelmi môžete vyberať?

Pánske kožené hodinky k obleku aj džínsom

Kožené hodinky sú elegantné, nadčasové a praktické. Hodí sa k obleku aj džínsom a vyraziť s nimi môžete na pracovnú schôdzku, ples aj posedenie s priateľmi. Pánske kožené hodinky sú synonymom kvality, luxusného designu a klasiky. Kožený remienok pánskym hodinkám dodáva tradičný vzhľad, či už sa rozhodnete pre model v akejkoľvek farbe. Sú považované za spoločenské hodinky, ale skvele sa hodia aj na ležérne, každodenné nosenie.

Moderné hodinky z chirurgickej ocele

Oproti tomu pánske hodinky z chirurgickej ocele fungujú ako moderný prvok, ktorý vašim outfitom dodá pomyselný šmrnc. V porovnaní s koženými hodinkami bývajú štýlové pánske hodinky z ocele robustnejšie, a tak sú vhodné najmä pre mužov so širším zápästím. Najlepšie vyzerajú s džínsami a tričkom, ale moderné gentlemani sa ich neboja kombinovať ani s formálnymi outfitmi.

Či už by ste si rád zaobstarali kožené pánske hodinky, pánske oceľové hodinky, pánske elegantné hodinky alebo luxusné pánske hodinky, z ponuky 10k si zaručene vyberie každý muž.

 

1 položiek celkom