Pánske kabáty

Kabát je nevyhnutnou súčasťou šatníka každého skutočného džentlmena. Dodá vášmu zovňajšku nádych elegancie a pomôže vám vyniknúť v dave. Už dávno pritom neplatí, že pánsky kabát je vhodný predovšetkým na formálnejšie udalosti. Práve naopak – pánsky kabát pod kolená zladíte aj s ležérnymi nohavicami alebo teniskami.

A dlhý kabát vo vašej skrini nájde svoje miesto bez ohľadu na to, či si potrpíte na formálnejší štýl alebo uprednostňujete voľnočasové oblečenie. V oboch prípadoch totiž práve vďaka kabátu môžete svoj outfit dotiahnuť k dokonalosti.

Spoľahlivý pomocník v období nepohody

Značkový pánsky kabát však nepredstavuje len štýlový zvršok, ale aj funkčný doplnok, ktorý vás ochráni pred rozmarmi počasia. Stačí si vybrať podľa ročného obdobia – jarný kabát vytvorí účinnú bariéru pred poslednými mrazíkmi, než definitívne odznie zimné obdobie. Na sklonku leta schovajte letné oblečenie a vytiahnite radšej jesenný pánsky kabát, s ktorým sa oveľa lepšie vysporiadate s poklesom teplôt aj novembrovými plieskanicami.

Ku koncu roka je tou správnou voľbou zimný kabát, vďaka ktorému zaistíte svojmu telu dostatočný tepelný komfort, aj keď vás pri pochôdzkach vonku prekvapí ľadový víchor alebo sneh. Nezabudnite sa pozrieť aj na ponuku našich kvalitných zimných topánok.

Elegantné pánske kabáty a bundy pre každú príležitosť

Hľadáte pánsky kabát, v ktorom budete vyzerať neodolateľne za každej situácie? Stavte na rokmi preverenú klasiku ー pánsky čierny kabát. Decentný odtieň môžete skombinovať s poltopánkami alebo iným spoločenským párom obuvi - a uvidíte, že vo svojom okolí zaručene vzbudíte pozornosť.

Pokiaľ však zatúžite po zmene a budete chcieť na chvíľu vymeniť pánsky kabát za športovejší zvršok, vyskúšajte pánsku bomberu. S kabátmi má totiž jedno spoločné - aj keď sú tu už desaťročia, stále sa vracajú do módy.

 

1 položiek celkom