Christian Louboutin

christian-louboutin-logo-10k

Obuv, ktorá je už na prvý pohľad známa a ktorá sa na regáloch a v dave nestratí. Christian Louboutin je originalita spojená s eleganciou a kvalitou v jednoduchosti a štýlovosti, sršiaca sexappealom a iskrou vášne a zvodnosti. Vykročte s noblesou a nechajte sa značkou, jej obuvou a doplnkami niesť za novými zážitkami, ktorých hlavnú úlohu budete hrať práve vy.

Inšpirácia lakom

Topánky Christian Louboutin začali písať svoju históriu v Paríži v roku 1993. Dizajnér, ktorý pomenoval celý módny dom po sebe, sa inšpiroval červeným lakom na nechtoch kolegyne, a na základe toho dal svojej obuvi ikonické podrážky. Dalo sa čakať, že o sebe rýchlo dajú vedieť do sveta, a tak sa aj stalo. Najskôr iba dámske kolekcie sa v roku 2004 rozšírili o pánske, a ako čas postupoval, značka začala vyrábať aj bohatý sortiment rôznych doplnkov.

Vášeň a štýl v elegantnom prevedení

Dámske edície sú známe svojimi dlhými podpätkami, ktoré ešte viac znásobujú krásy ich nositeliek. Zdôrazňujú vášne a šarm a ženy nikdy nenechávajú nepovšimnuté. Vzory jednotlivých kolekcií sú bohaté a nájdete na nich strieborné doplnky, alebo aj rôzne nápisy či motívy. Honosne vyzerajú bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre topánky na podpätkoch, pre sandále, tenisky, flip flops či iné z rozmanitej ponuky. Remeselná výroba prináša aj iné kvality, a to pohodlie, ale aj sebavedomie, ktoré z obuvi priam srší, a tak bude aj z vás. Značka je sama o sebe štýlová, a v spojení s vašou osobnosťou vytvára originálny a nezameniteľný dizajn.

Obuv celebrít

Francúzska elegancia je synonymom všetkých módnych značiek z tejto krajiny. Výnimkou nie je ani tento módny dom, ktorí si zamilovali aj osobnosti po celom svete. Práve vášnivosť, ktorá z kolekcií dýcha, je dôvodom, prečo po značke siahajú hviezdy, aby sa v nich ukázali v reflektoroch svetu. Na červenom koberci sa v týchto topánkach objavila aj Madonna a stálou zákazníčkou je aj monacká princezná Caroline. Christian Louboutin je cestou pre vás, ktorá vás dostane na piedestál celebrít.

Dostaňte ešte viac s doplnkami

Značka vás nahodí do gala so všetkou noblesou, s čím pomôže pestrý výber doplnkov. Na vašich cestách vašu eleganciu ešte viac zvýraznia opasky, náramky, peňaženky alebo aj obaly na telefóny. Ponúkajú sa vám v rôznych prevedeniach, aby ste si mohli svoj štýl definovať podľa vašich predstáv. Christian Louboutin ale myslí najviac, a preto sa postaral o pestrú škálu kozmetických doplnkov, ako o laky na nechty, rúže, maskary či vlastné parfumy. Nech už si ich so sebou vezmete na akúkoľvek príležitosť, vedzte, že zažiarite.

POZRIEŤ PRODUKTY ZNAČKY CHRISTIAN LOUBOUTIN

1 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom