Jacquemus

Jacquemus-logo-10k

Prebuďte v sebe kúsok francúzskeho šarmu so značkou Jacquemus. Do módneho univerza priniesla sviežeho a hravého ducha južného Francúzska, odetého do nezameniteľnej elegancie tejto krajiny. Preskúmajte kolekcie plné nostalgie, slnkom zaliatych farieb a premyslených detailov. Vyrazte na cestu za nostalgiou a prinavráťte si svoje vlastné spomienky v odevoch a doplnkoch, ktoré vás vezmú naprieč časom. Nebude to však len cesta do minulosti, ale aj vpred, lebo Jacquemus stelesňuje nadčasovosť a trvácnosť.

Nostalgická inšpirácia

Značku Jacquemus založil francúzsky dizajnér Simon Porte Jacquemus v roku 2009. Netúžil len navrhovať a vyrábať oblečenie, ale chcel vytvoriť ódu pre svoju práve zosnulú matku. Nechal sa inšpirovať jeho rodným Provensálskom, spomienkami na detstvo a spojil svoju nostalgiu s minimalistickou eleganciu a detskou hravosťou, pripomínajúcou atmosféru letných dní strávených na vidieku. Stopu v jeho výtvoroch zanechala aj stará Simonova práca predavača pre značku Comme Des Garçons, ktorej vplyv môžete vidieť vo viacerých kolekciách. Jeho dizajny začali priťahovať pozornosť v parížskom módnom svete a v roku 2012 dostal ponuku na malú prezentáciu svojej práce počas Parížskeho týždňa módy, po ktorej okamžite zažiaril a začal si budovať renomé.

Iba prvotriedne materiály

Jacquemus starostlivo dbá na kvalitu a udržateľnosť každého jedného výtvoru. Používa výhradne prvotriedne materiály, ako je bavlna, hodváb alebo ľan, pochádzajúce z etických a ekologických zdrojov. Veľká časť produkcie prebieha v Európskej únii, čím sa značka snaží minimalizovať svoj dopad na životné prostredie.

Ikonické a jedinečné kúsky

Medzi nezameniteľné výtvory pod záštitou Jacquemusu patria mikroskopické kabelky, oversized slamáky a slnečné okuliare s výraznými rámami. Tieto kúsky sa stali symbolom značky a sú obľúbené medzi celebritami a influencermi. Okrem nich značka ponúka aj širokú škálu jedinečných odevov, ktoré sa vyznačujú premyslenými siluetami, prekvapivými detailmi a odvážnymi farebnými kombináciami. Každá módna prehliadka je iný príbeh a ukážkou kreativity svojím vlastným a unikátne estetickým spôsobom. Juh Francúzska je nevyčerpateľným zdrojom inšpirácie, z ktorého jednotlivé kúsky vždy obsahujú pôvabnú dávku surrealizmu.

Odevy pre každého z vás

Jacquemus ponúka širokú škálu produktov od oblečenia a doplnkov až po obuv a parfumy. V kolekciách nájdete kúsky pre každú príležitosť, od ležérneho outfitu na pláž až po elegantný večerný look. Na svoje si prídu muži aj ženy a všetci si môžu vyberať buď kúsky, ktoré ich oslnia, alebo sa nechať obliecť do úspešných kolekcií. Či už hľadáte nadčasové kúsky do vášho šatníka, alebo chcete oživiť svoj outfit originálnym doplnkom, Jacquemus má pre vás to pravé.

POZRIEŤ PRODUKTY ZNAČKY JACQUEMUS

 

3 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom