Pánske tričká

Len ťažko by sme hľadali univerzálnejší kúsok pánskeho šatníka, než je pánske tričko. Ide o ikonu všetkých ikon, ktorá tvorí úplný základ pánskej módy. Nezáleží na tom, akému fashion štýlu dávate prednosť, pretože bez naozaj kvalitných pánskych tričiek sa skrátka nedá zaobísť. Vôbec najpopulárnejšie stále zostáva kvalitné pánske bavlnené tričko, v ktorom sa budete cítiť maximálne komfortne aj po celodennom nosení.

Pánske tričká ako základ akéhokoľvek outfitu

Pánske tričká majú tú výhodu, že sa hodia k akémukoľvek pánskemu oblečeniu. A to doslova. Môžete ich obliecť k rifliam, teplákom, šortkám aj elegantným nohaviciam. Neutrálne biele pánske tričko a čierne pánske tričko sú ideálne na každodenné nosenie do mesta i do práce. Farebnejšie tričká oblečte na voľnočasové aktivity. Luxusné pánske tričká pre mužov bez výraznejších farebných nápisov sa hodia do kancelárie aj pre všetky pracovné povinnosti. Najmä potom značkové pánske tričká, s ktorými nemôžete nikdy urobiť chybu.

Materiál pánskych tričiek nikdy nepodceňujte a vždy si snažte dopriať len to najlepšie! Tip: Aké tričká vybrať a ako ich kombinovať sme pre vás spísali do blogového článku. Obľúbenou kategóriou sú pánske polo tričká majúce rafinovaný, športovo – elegantný dizajn. Hodí sa tak na formálne aj športové príležitosti a vždy v nich budete vyzerať perfektne. Medzi mužmi sú pánske polo tričká stále populárnejšie a určite si ich obľúbite aj vy.

Obľúbené značkové pánske tričká

Radi by ste si nejaké moderné pánske tričko zaobstarali, ale stále váhate, po akom siahnuť? V ponuke 10k nájdete pánske tričká všetkých značiek, štýlov, farieb i strihov. Záleží len na vás, či dáte prednosť pánskemu tričku s krátkym rukávom, oversized pánskemu tričku, čiernemu pánskemu tričku alebo napríklad pánskemu tričku s farebnými potlačami. Veľmi žiadané sú medzi mužmi značkové pánske tričká. Predovšetkým pánske tričko Dolce Gabbana, pánske tričko Balenciaga, pánske tričko Philipp Plein alebo napríklad Dsquared2 tričko pre mužov. Záleží iba na vás, aké vyberiete.

Ponuka 10k je skutočne pestrá a každý muž si v nej nájde to svoje. Okrem pánskych tričiek si tu môžete zaobstarať aj pánske bundy, pánske topánky a akékoľvek iné pánske oblečenie.

 

79 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty